Baba z gór prezentuje Górę Parkową

Początek mojej współpracy z PKL Góra Parkowa zaczęła się “grzecznościowo”. Kolega Przewodnik grzecznościowo szukał za siebie zastępstwa przy współpracy z Polskimi Kolejami Linowymi więc, zadzwonił do mnie. Chętnie przyjęłam to zlecenie. Czy ktoś z Was, zna to z własnego doświadczenia? W trakcie zeszłorocznego spotkania zostałam zaproszona do krótkiego nagrania na żywo dla TVP Kraków.

Proszę Pani…

“Pośród wielu miejsc, gdzie w polskich górach, kolejki pozwalają zdobywać górskie szczyty, spragnionych pięknych widoków turystów, jest również ta wyjątkowa…. Ta, do której ze względu na bogatą historię, mówimy zaszczytne: „Proszę Pani”. Nikt nie Wyobraża sobie przecież pobytu w Krynicy-Zdroju bez wyjazdu kolejką na Górę Parkową.”
Taki jest początek pierwszego postu, jaki pojawił się na stronie internetowej Polskich Kolei Linowych/Góra Parkowa, zapowiadający początek naszej współpracy.
https://www.pkl.pl/post/aktualnosci/baba-z-gor-prezentuje-gore-parkowa.html

Babazgor na www pkl

Baba z gór prezentuje Górę Parkową

Od stycznia na Facebook PKL Góra ukazują się dwa krótkie filmiki, prezentujące ciekawostki związane z Górą Parkową i kolejką.
Filmiki umieszczane są tutaj:
https://www.facebook.com/watch/394459440746609/219533683173221/

Dotychczasowe spotkania dotyczyły:
– Toru saneczkowego na Górze Parkowej,
– Międzywojennej historii Krynicy-Zdroju,
– Źródełka miłości,
– Legendy o początkach Krynicy
– Podkowca małego – nietoperza, który ma gust.
Niedługo kolejne odcinki.

Fanpage PKL Góra Parkowa