Co nowego spotkało Babę z gór w trakcie wakacji 2021r. cz.1

W poprzednim wpisie, przypomniałam, jak minęły mi wakacje, spotykając cudowne rodzinki w Muszynie, Krynicy-Zdroju i Izbach. Teraz pora na spotkania, które były dla mnie nowe ….
i zaraz ktoś zapyta:
– Spotkania na Muszyńskiej grze rowerowej są nowe! Tę grę realizujesz od tego sezonu!
Zgadzam się z nim, Rowerowa Gra jest nowa, ale samo przewodnictwo po Muszynie, pod własną banderą realizuję od ubiegłego roku – stąd to stwierdzenie.

Hotel Wierchomla: Baba z gór została nazwana “Ciekawy człowiek”

4 sierpnia b.r. na FB Hotelu w Wierchomli pojawił się wpis, w którym zostałam wyróżniona przez Hotel mianem: Ciekawy Człowiek. Z jednej strony zdaję sobie sprawę, ze jestem mocno niestandardowa, ale takie wyróżnienie cieszy. Cieszy tym bardziej, że zostałam wyróżniona wspólnie z cudownieciepłą i serdeczną: Małgorzatą Polańską-Kubiak. Ta znana od lat Gościom hotelowym multirękodzielnik, sama o sobie mówi: Baba spod lasu).

Obecnie wspólnie tworzymy strefę animacyjną/czasu wolnego zarówno dla Rodzin, Gości przebywających na specjalnych pakietach (m.in Dieta dr Dąbrowskiej) oraz grup zorganizowanych.

Początki Hotelu Wierchomla z Babą z gór

Myślę, że moją współpracę z Hotelem Wierchomla zaczęłam dzięki rowerom…
a było to tak: Tworząc zespół: Rowerowa Dolina Popradu zadzwoniłam również do Jacka Gardonia, który był wtedy odpowiedzialny za rowerową cześć stacji narciarskiej. Wystarczyła jedna rozmowa, aby Hotel i stacja narciarska stałą się częścią zespołu. Wspólnie staliśmy się wystawcą na Otwarciu Alei Podróżników przy Tauron Arena Kraków. Wydarzenie to miało na koniec kwietnia 2017r.

Kolejnym naszym wspólnym ważnym przedsięwzięciem była organizacja w 2019 r. Festiwalu Nocnych Lotników. Imprezą towarzyszącą był konkurs plastyczny: Pokaż światu swojego nocnego lotnika. Warto przypomnieć, że na konkurs wpłynęło blisko 1000 prac z całej Polski oraz spoza jej granic.

Kolejne nasz wspólne spotkanie w Hotelu, miało miejsce w trakcie majówkę 2018. Zostałam zaproszona jako animator, wprowadzając do oferty hotelu swoje: Kreatywne warsztaty tematyczne.

Co nowego spotkało Babę z gór w trakcie wakacji 2021r. cz.2

Baba z gór konferansjerem na Festynie rodzinnym w Tyliczu

Nasze rozmowy o współtworzeniu Festynu, zaczęły się od tego, że zostałam imiennie zaproszona do stworzenia kąciku dla dzieci/rodzin.
Myśląc o zbliżającym się roku szkolnym, zaproponowałam tworzenie autorskich teczek na dokumenty i okładek na zeszyty metodą collage.
Mój pomysł spodobał się szczególnie fanom magazynu National Geographic. Dzieła sztuki tworzyliśmy właśnie z archiwalnych numerów, tego znanego z pięknych zdjęć, magazynu.

Wielkim zaufaniem, jakim zostałam obdarzona, to prowadzenie Festynu do czasu pojawienia się zespołów muzycznych.
To było bardzo ciekawe i inspirujące do kolejnych działań spotkanie.
Dziękuję