Ależ ten czas leci…

Z branżą turystyczną jestem związana już od czasu początku studiów, czyli w przyszłym roku będzie to 20 lat (tak przeliczyłam dwa razy…ależ ten czas leci…). Pracowałam w przeróżnych miejscach: od biura turystycznego, przez pilota wycieczek, nianie hotelowe, dział rezerwacji po managerskie stanowiska. Dzisiaj sama jestem przedsiębiorcą (mikroprzedsiębiorcą) i wiem jak trudne i kosztowne jest dotarcie ze swoją ofertą do klienta. Przekonuję się również, że dużo łatwiej jest, gdy koszty reklamy czy promocji można podzielić na kilka podmiotów. Ten aspekt, zapewne również uwzględnili twórcy: Turystycznego Szlaku Uzdrowisk Małopolski.

Jestem częścią tego szlaku – polecam!

Wstęp do Turystycznego Szlaku Uzdrowisk Małopolski z 4 Magazynu Odkryj Beskid Sądecki

Razem możemy więcej

Projekt skierowany jest do MŚP działających w branży przemysłu czasu wolnego z terenu Województwa Małopolskiego prowadzących działalność na terenie gmin uzdrowiskowych Małopolski m.in. do hoteli/pensjonatów i innych miejsc zakwaterowania, ośrodków SPA, przedsiębiorstw agroturystycznych, przedsiębiorstw świadczących usługi z zakresu sportu i rekreacji, kultury i gastronomii. Beneficjentami Projektu będą̨ przedsiębiorcy z wszystkich gmin uzdrowiskowych Województwa Małopolskiego.

Do Projektu rekrutowani będą przedsiębiorcy z branży MŚP mający siedzibę̨ lub oddział (weryfikacja na podstawie CEiDG lub KRS) lub prowadzący działalność na terenie województwa Małopolskiego oraz świadczący usługi w branży przemysłu czasu wolnego z 8 gmin uzdrowiskowych Małopolski (weryfikacja na podstawie oświadczenia zawartego w formularzu rekrutacyjnym). Rekrutowane do projektu MŚP będą̨ posiadać, ze względu na specyfikę branży, strategię/plan rozwoju pozyskania klientów z rynków z zewnętrznych.

Korzyści dla przedsiębiorcy

W ramach Projektu realizowane będą działania w zakresie:

  • promocji oferty gospodarczej regionu w zakresie turystyki uzdrowiskowej,
  • wsparcia małopolskich MŚP z branży przemysłu czasu wolnego prowadzących działalność w miejscowościach uzdrowiskowych regionu w ekspansji na rynki zewnętrzne
  • wsparcie procesu inwestycyjnego w regionie w miejscowościach uzdrowiskowych.

Materiał ze strony projektu. Więcej na: https://tumalopolska.pl/pl/start

Aby w pełni móc skorzystać z przygotowanych materiałów (klikalne linki oraz już gotowe filmy promocyjne), zapraszam na: https://odkryjbeskid.pl/
4 Magazyn Odkryj Beskid Sądecki (strony 219-225)

Infografika przygotowana przez redaktorów 4 Magazynu Odkryj Beskid Sądecki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *