BABA Z GÓR JAKO PRZEWODNIK

dLACZEGO BABA Z GÓR ?

Szykując się do każdej aktywności tworzę ją tak, żeby było ciekawie, twórczo i  odprężająco. Sposób mówienia i przygotowanie materiałów dostosowuję do grupy.

LISTA Wycieczek:

To spacer fragmentem szlaku, który nie ma początku i nie ma końca, ponieważ jest….pętlą. Wybierzemy się na wycieczkę, która może przechodzić (w zależności od opcji) przez Górę Krzyżową, przełęcz krzyżową, Drabiakówkę czy Górę Parkową .

Zdobądź najwyższy szczyt pasma, podziwiaj widoki z 1114 m npm, dotknij i posłuchaj legendy o Diabelskim Kamieniu, zrób sobie tatuaż ze schroniskowej pieczątki.

Przejdź grzbietem, gdzie zobaczysz co najmniej trzy grupy górskie, zobacz kapliczkę świętego Wendelina, spróbuj bacówkowej herbatki, posłuchaj o czym szumi wiatr

Z przystanku PKP Muszyna-Zdrój wiedzie szlak, który został wyznaczony przez Bazowego Bazy Namiotowej na Złockiem i jego – wtedy – 3-letniego syna. Prowadzi przez Koziejówkę do bazy namiotowej na Złockiem.

Zapraszam na spacerek na najpopularniejszą górę w Muszynie, do której podejście zaczyna się w centrum miasta. Finałem jest zdobycie wieży widokowej na szczycie.

Filmowa wycieczka na wieżę widokową na Malniku