Kim jest baba z gór ?

#ZUZANNA DŁUGOSZ

Skąd się wzięła Baba z gór?

Pomysł na Babę z gór zawdzięczam Harcerstwu a dokładnie Czarnej Trzynastce Krakowskiej. Spędziłam z nią kilka letnich obozów, gdzie dość szybko zostałam nazwana Babą z gór. Ten czas wspominam cudownie, stąd myśląc o nazwie dla swojej Firmy – wybór był oczywisty. Tak właśnie z Zuzanny Długosz (prywatnie) stałam się Babą z gór (oficjalnie).

#BABA Z GÓR

DLACZEGO FIRMA?

 
Pracowałam w wielu miejscach: od przedstawiciela handlowego, przez pracę w Biurach Podróży po pracownika Hotelowego (od niani, przez dział rezerwacji po managerskie stanowiska). W każdym miejscu uczyłam się, poznając nowe możliwości oraz bogactwo regionu.
Każde miejsce mnie czegoś nauczyło, a przede wszystkim dało poznać wielu wspaniałych ludzi (z większością z nich mam stały kontakt).
 
Mój ostatni przełożony podsumował to najlepiej: ” Ty się po prostu tutaj udusiłaś…” – ja tez tak czuje.  Doszłam wtedy do wniosku, że “Mój szef to ja!

Co robię i skąd wiem, że będzie fajnie?

Jestem animatorem czasu wolnego.
Swoje aktywności podzieliłam na:
– przewodnictwo (szczegóły w zakładce Sądeckie oraz Spacer po MuszynieSpacer po Krynicy)
– kreatywne warsztaty tematyczne (szczegóły w zakładce Kreatywne warsztaty tematyczne)

 

Szykując się do każdej aktywności tworzę ją tak, żeby było ciekawie, twórczo i  odprężająco. Sposób mówienia i przygotowanie materiałów dostosowuję do grupy.